Article image 440A-A09056
Rockwell Automation 440A-A09056
440A Interlock Switch Accessories
По запросу. Пожалуйста, отправьте нам письмо, чтобы узнать цену и наличие.
"ucnguBrctvdgcxgt0eqo"
Описание
440A Interlock Switch Accessories, Bulb, 24V for Conduit Pilot Light 2.8W T-3¼ Bulb, Miniature Screw Base