Article image 43GT-TIS10SS060
Rockwell Automation 43GT-TIS10SS060
Описание
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 1.2mm (0.046in), Stainless Steel, 1.2 mm (0.046 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.52 m (60 in.)