Article image 43GT-TFS10SL060
Rockwell Automation 43GT-TFS10SL060
Описание
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125 in), Stainless Steel, 1.2 mm (0.046 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.52 m (60 in.)