Article image 43GT-TDS10SS120
Rockwell Automation 43GT-TDS10SS120
Описание
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 1.2mm (0.046in), Stainless Steel, 1.2 mm (0.046 in) Diameter, Randomized Arrangement, 3.05 m (120 in.)