Article image 43GT-TAB15SS060
Rockwell Automation 43GT-TAB15SS060
Описание
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 2.29mm, Brass, 1.6 mm (0.062 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.52 m (60 in.)