Article image 43GT-FUS25SL300
Rockwell Automation 43GT-FUS25SL300
Описание
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125in), Stainless Steel, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 7.62 m (300 in.)