Article image 43GR-TBB25SL120
Rockwell Automation 43GR-TBB25SL120
Описание
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125 in), Brass, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 3.05 m (120 in.)