Article image 43GR-TBB25SL048
Rockwell Automation 43GR-TBB25SL048
Описание
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125 in), Brass, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.22 m (48 in.)