Article image 43GR-TAS20SL324
Rockwell Automation 43GR-TAS20SL324
Описание
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 2.29mm, Stainless Steel, 2.3 mm (0.090 in) Diameter, Randomized Arrangement, 8.23 m (324 in.)