Article image 43GR-TAB20SS096
Rockwell Automation 43GR-TAB20SS096
Описание
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 2.29mm, Brass, 2.3 mm (0.090 in) Diameter, Randomized Arrangement, 2.44 m (96 in.)