Article image 109-C16AD-A2C-1-901
Rockwell Automation 109-C16AD-A2C-1-901
Описание
Available from RCC, IEC Enclosed Metal QC Starters 16 A, Type 1 - IP42 Metal Enclosure, 110V 50Hz / 120V 60Hz, 0.2..1.0A