Article image 109-C12AJ-A2F-3-4R
Rockwell Automation 109-C12AJ-A2F-3-4R
Описание
IEC Enclosed Metal QC Starters 12 A, Type 1 - IP42 Metal Enclosure, 24V 60Hz, 3.2..16A