324832
VAZ-MH-90°-BASE-40MM
Stack light assembly mounting
Angle for profile rail mountingfa
| Color: | grey |
| Ambient temperature: | -30 ... 60 °C (-22 ... 140 °F) |
| Degree of protection: | IP66 |
| Material: | PC/ABS |
| Mass: | 22 g |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |