324830
VAZ-MH-SHM-40MM
Stack light assembly mounting
Adapter for single-hole mountingfa
| Color: | grey |
| Ambient temperature: | -30 ... 60 °C (-22 ... 140 °F) |
| Degree of protection: | IP66 |
| Cable entry: | Through hole |
| Material: | PC |
| Cable: Sheath diameter: | max. 9 mm |
| Mass: | 30 g |
| Mounting: | Single-hole mounting |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |