044998
42308A Kabeld
Female connector
Socket, Straight, 8-polefa
| Type: | Female connector |
| Number of pins: | 8-pin |
| Construction type: | straight |
| Degree of protection: | IP67 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,04 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |