NS100012M
NS10-TV01B-V2
Сенсорный программируемый терминал (HMI) серии NS, диагональ 10", TFT, 256 цветов (32,768 цветов для.BMP/.JPG), разрешение 640x480, 2 x RS232 порты, Ethernet (10/100 Base-T), память 60Mбайт, USB, карта CF, 24VDC, корпус черный
| Frame colour: | Black |
| Screen diagonal: | 10.4 in |
| Number of pixels, horizontal: | 640 |
| Number of pixels, vertical: | 480 |
| Type of display: | TFT |
| Number of colours of the display: | 32768 |
| Number of Ethernet ports: | 1 |
| Number of RS-232 ports: | 2 |
| Number of RS-422 ports: | 0 |
| Number of RS-485 ports: | 0 |
| Number of USB ports: | 1 |
| Degree of protection (IP), front side: | IP65 |
| Width of the front: | 323 mm |
| Height of the front: | 241 mm |
| Width of panel cutout: | 302 mm |
| Height of panel cutout: | 228 mm |
| Built-in depth: | 42 mm |
| Product Weight (unpacked): | 2300 g |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | JPN |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |