50144298
BT 330M
BT 330M - Mounting bracket
| Contains: | 8x lock washers, 8x M4 x 10 screws, 8x position washers |
| Suitable for: | IL AL illumination, DCR 200i, IPS 200i, IPS 400i |
| Standard designation, metal mounting device: | Steel, galvanized |
| Design of mounting device: | Angle, L-shape |
| Type of fastening, at system: | Through-hole mounting |
| Type of fastening, at device: | Screw type |
| Type of mounting device: | Adjustable |
| Mounting device material: | Metal |
| Customs tariff number: | 39269097 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |