50143670
BT 708M-MRSET
BT 708M-MRSET - Mounting device set
| Contains: | Mounting material, Mounting profiles |
| Suitable for: | CMS 700i contour measurement system |
| Standard designation, metal mounting device: | Aluminium, anodized |
| Design of mounting device: | Profile kit |
| Type of fastening, at system: | Screw type / vertical |
| Type of fastening, at device: | Groove mounting |
| Type of mounting device: | Rigid |
| Mounting device material: | Aluminum |
| Customs tariff number: | 83024900 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 43,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |