50142993
BTU 934M-VKT+L-90
BTU 934M-VKT+L-90 - Reflector
| Suitable for: | PRK retro-reflective photoelectric sensors |
| Pre-mounted on: | TKA 30x46 reflector |
| Design: | Rectangular |
| Reflective surface: | 46 mm x 30 mm |
| Reflector material: | Plastic |
| Standard designation, metal mounting device: | Aluminum, Steel, galvanized |
| Type of fastening, at system: | Square rod 10 mm, For 9-12 mm rods, Sheet metal mounting bracket 3-4 mm |
| Type of fastening, at device: | Pre-mounted reflector |
| Type of mounting device: | Turning, 360°, Clampable, Swiveling |
| Type of mounting device: | Turning, 360°, Clampable, Swiveling |
| ITEM-compatible: | No |
| Customs tariff number: | 83024900 |
| Ambient temperature, operation: | -40 ... 70 °C |
| Customs tariff number: | 83024900 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 0,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |