50132800
MSP 290i - 920 N 88
MSP 290i - 920 N 88 - Modular scanner portal
| Series: | MSPi |
| Number of bar code readers: | 2 Piece(s) |
| Type of bar code reader: | BCL 900i S N 102 |
| Supply voltage UB: | 10 ... 30 V, DC |
| Type: | Ethernet, EtherNet IP, PROFIBUS DP, PROFINET, RS 232, RS 422 |
| Customs tariff number: | 84714900 |
| eCl@ss 8.0: | 27280102 |
| eCl@ss 9.0: | 27280102 |
| ETIM 5.0: | EC002550 |
| ETIM 6.0: | EC002550 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 10,00 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |