50131534
BT 900
BT 900 - Fastening
| Suitable for: | BCL 900i series bar code readers |
| Standard designation, metal mounting device: | Steel, galvanized |
| Design of mounting device: | Angle, L-shape |
| Type of fastening, at system: | Through-hole mounting |
| Type of fastening, at device: | Screw type |
| Type of mounting device: | Rigid |
| Mounting device material: | Metal |
| Customs tariff number: | 73269098 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Italien |
| EAN: | |
| Вес: | 0,97 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |