50126130
MS 307
MS 307 - Connection unit
| Suitable for: | BPS 307i |
| Suitable for interface: | SSI |
| Number of connections: | 3 Piece(s) |
| Function: | PWR / SW IN / OUT |
| Type of connection: | Connector |
| Thread size: | M12 |
| Type: | Male |
| Material: | Metal |
| No. of pins: | 5 -pin |
| Encoding: | A-coded |
| Function: | Service interface |
| Type of connection: | USB |
| Function: | HOST / BUS IN |
| Type of connection: | Connector |
| Thread size: | M12 |
| Type: | Male |
| Material: | Metal |
| No. of pins: | 5 -pin |
| Encoding: | B-coded |
| Design: | Cubic |
| Dimension (W x H x L): | 64 mm x 33.5 mm x 43.5 mm |
| Housing material: | Metal, Diecast aluminum |
| Net weight: | 70 g |
| Housing color: | Red |
| Customs tariff number: | 84733080 |
| eCl@ss 8.0: | 27279290 |
| eCl@ss 9.0: | 27279090 |
| ETIM 5.0: | EC002498 |
| ETIM 6.0: | EC002498 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 0,11 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |