50117257
BT D21M
BT D21M - Mounting bracket
| Suitable for: | 318 series sensors |
| Inner diameter: | 21 mm |
| Standard designation, metal mounting device: | Steel, galvanized |
| Design of mounting device: | Angle, L-shape |
| Type of fastening, at system: | Through-hole mounting |
| Type of fastening, at device: | Screw type |
| Type of mounting device: | Adjustable |
| Mounting device material: | Metal |
| ITEM-compatible: | No |
| Customs tariff number: | 73182900 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 0,08 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |