50116725
TKS 85x85
TKS 85x85 - Reflector
| Design: | Rectangular |
| Mounting dimension: | 85 mm x 85 mm x 8.5 mm |
| Reflective surface: | 77 mm x 77 mm |
| Triple reflector size: | 4 mm |
| Reflector material: | Plastic |
| Material of base material: | Plastic |
| Chemical designation, reflector material: | PMMA8N |
| Structure, active surface: | Triple |
| Net weight: | 47 g |
| Type of fastening: | Through-hole mounting, Adhesive |
| Ambient temperature, operation: | -40 ... 65 °C |
| Degree of protection: | IP 67 |
| Customs tariff number: | 90029000 |
| eCl@ss 8.0: | 27279203 |
| eCl@ss 9.0: | 27273601 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 0,05 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |