50109832
KDS ET-M12 / RJ45 W-4P
KDS ET-M12 / RJ45 W-4P - Adapter
| Suitable for interface: | Ethernet |
| Number of connections: | 2 Piece(s) |
| Type of connection: | Connector |
| Thread size: | M12 |
| Type: | Female |
| No. of pins: | 4 -pin |
| Encoding: | D-coded |
| Version: | Angled |
| Type of connection: | RJ45 |
| Material: | PUR |
| Customs tariff number: | 85366990 |
| eCl@ss 8.0: | 27069190 |
| eCl@ss 9.0: | 27069190 |
| ETIM 5.0: | EC001578 |
| ETIM 6.0: | EC001578 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | USA |
| EAN: | |
| Вес: | 0,04 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |