426305
MLD-M002-UDC-1000-S2
MLD-M002-UDC-1000-S2 - Safety sensor/deflecting mirror set
| Series: | MLD-UDC |
| Number of beams: | 2 Piece(s) |
| Beam spacing: | 500 mm |
| With device column: | Yes |
| Column height without foot: | 1,000 mm |
| Customs tariff number: | 85389099 |
| eCl@ss 8.0: | 27279207 |
| eCl@ss 9.0: | 27273605 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | Deutschland |
| EAN: | |
| Вес: | 6,90 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |