0035116
BA7632.001 AC50/60HZ 24V
STEPPING RELAY
| Function: | Stepping relay |
| Output contacts max.: | 3 s |
| Suppressor circuit on the coil input: | + |
| Thermal current Ith max.: | 10 A |
| Enclosure design: | Schaltschrank |
| Width: | 45 mm |
| Type: | BA 7632 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,48 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |