0022010
BA7811.81 AC/DC24-60V+AC110-230V
MULTIFUNCTION RELAY
| Function: | Multifunction relay |
| Time range from - to (s - h): | 0,05 - 30 |
| Nominal voltage AC: | + |
| Nominal voltage AC/DC: | + |
| Output contacts: | 1 w; 2 w |
| Enclosure design: | Schaltschrank |
| Width: | 45 mm |
| Type: | BA 7811 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,35 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |