0021347
AD8851.12 AC50/60HZ 110V
LATCHING RELAY
| Function: | Latching relay |
| Output contacts max.: | 4 s; 4 ö |
| Thermal current Ith max.: | 8 A |
| Enclosure design: | Schaltschrank |
| Width: | 45 mm |
| Type: | AD 8851 |
| ТН ВЭД: | |
| Страна происхождения: | DE |
| EAN: | |
| Вес: | 0,425 kg |
| Длина: | 0,00 m |
| Ширина: | 0,00 m |
| Высота: | 0,00 m |