Article image 43GR-FBS25ML048
Rockwell Automation 43GR-FBS25ML048
43G Glass Fiber Optic Cables
Na prośbę. Prześlij nam wiadomość e-mail z zapytaniem o cenę i dostępność.
"ucnguBrctvdgcxgt0eqo"
Opis
Fiber Optic Cable, Glass, Diffuse (Bifurcated Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125in), Stainless Steel, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.22 m (48 in.)