70114071
OMH-ML100-09
Mounting aid
Mounting aid for round steel ø 12 mm or sheet 1.5 mm .. 3 mmfa
| Material: | Aluminum Stainless steel |
| Mass: | approx. 50 g |
| Mounting: | Mounting accessories included |
| Note: | Infinitely adjustable on all axes |
| Series: | ML100 ; R100 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | VN |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |