282515
SH-Lx-M16
Protective enclosure
Fa
| Ambient temperature: | - 25 ... 85 °C (77 ... 185 °F) |
| Storage temperature: | - 40 ... 85 °C (104 ... 185 °F) |
| Degree of protection: | IP67 |
| Material: Housing: | PEI |
| Material: Enclosure cover: | HD-PE |
| Material: Spacer element: | ABS |
| Optional accessories: | Cable glands CG.NA.* |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | DE |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |