230856
3RG4013-3AG04-PF
Inductive sensor
Installation: flush, Type of voltage: DCfa
| Installation: | flush |
| UL approval: | cULus Listed, General Purpose |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Tscheschische Republik |
| EAN: | 4050143185887 |
| Waga: | 0,07 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |