113941
REF-MCLIP21
Reflector with micro-structure
Reflector with Micro-structure, round ø 21 mm, snap-infa
| Construction type: | circular |
| Ambient temperature: | -20 ... 85 °C (-4 ... 185 °F) |
| Material: | PMMA/ABS |
| Dimensions: | Diameter: 21 mm |
| Mounting: | Snap-in |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | DE |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |