548804
MMS-A-350
MMS-A-350 - Muting mounting system
| Series: | MMS |
| Suitable for: | COMPACTplus multiple light beam safety devices, MLD 330, MLD 530 multiple light beam safety devices |
| Type of muting mounting system: | Active side |
| Dimension: | 250 mm |
| Rod diameter: | 12 mm |
| Net weight: | 800 g |
| Number of rods: | 2 Piece(s) |
| Mounting: | Screw type, Mounting on Device Column |
| Customs tariff number: | 85389099 |
| eCl@ss 8.0: | 27279290 |
| eCl@ss 9.0: | 27279090 |
| ETIM 5.0: | EC002498 |
| ETIM 6.0: | EC002498 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,80 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |