50133412
BTX 018M
BTX 018M - Mounting plate
| Suitable for: | KRT 18B |
| Housing material: | Metal, Aluminum |
| Design of mounting device: | Mounting plate |
| Type of fastening, at system: | Through-hole mounting |
| Type of fastening, at device: | Screw type |
| Mounting device material: | Metal |
| Customs tariff number: | 76169990 |
| eCl@ss 8.0: | 27279202 |
| eCl@ss 9.0: | 27273701 |
| ETIM 5.0: | EC003015 |
| ETIM 6.0: | EC003015 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | China |
| EAN: | |
| Waga: | 0,07 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |