50132900
MSP 290i - 920 M 88 MSC
MSP 290i - 920 M 88 MSC - Modular scanner portal
| Series: | MSPi |
| Number of bar code readers: | 2 Piece(s) |
| Type of bar code reader: | BCL 900i S M 102 |
| Other system components: | 1x MSC 900 - 1000 (connection unit) |
| Supply voltage UB: | 10 ... 30 V, DC |
| Type: | Ethernet, EtherNet IP, PROFIBUS DP, PROFINET, RS 232, RS 422 |
| Customs tariff number: | 84714900 |
| eCl@ss 8.0: | 27280102 |
| eCl@ss 9.0: | 27280102 |
| ETIM 5.0: | EC002550 |
| ETIM 6.0: | EC002550 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 10,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |