50130499
Base IT 1452g
Base IT 1452g - Base station
| Suitable for: | IT 1452 series mobile 2D-code readers |
| Supply voltage UB: | 4.75 ... 5.25 V, DC |
| Type: | PS/2, RS 232, USB |
| Number of connections: | 3 Piece(s) |
| Bluetooth range: | Class 2 |
| Bluetooth version: | 2.1 |
| Function: | Configuration interface, Data interface, Voltage supply |
| Type of connection: | RJ41 |
| Function: | Voltage supply |
| Type of connection: | Jack socket |
| Type of connection: | Bluetooth |
| Dimension (W x H x L): | 100 mm x 84 mm x 132 mm |
| Housing material: | Plastic, UL 94-V0 |
| Net weight: | 200 g |
| Type of display: | LED |
| Operational controls: | Button(s) |
| Function of the operational control: | Paging |
| Ambient temperature, operation: | 0 ... 50 °C |
| Ambient temperature, storage: | -40 ... 60 °C |
| Degree of protection: | IP 41, IP 42 |
| Certifications: | c UL US |
| Customs tariff number: | 85044055 |
| eCl@ss 8.0: | 27289290 |
| eCl@ss 9.0: | 27289290 |
| ETIM 5.0: | EC002997 |
| ETIM 6.0: | EC002997 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | China |
| EAN: | |
| Waga: | 0,27 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |