50126495
GF-LB-SI-610-SD
GF-LB-SI-610-SD - Glass fiber optics for throughbeam operation
| Series: | GF |
| Operating principle: | Throughbeam principle |
| Area of application: | Oil and chemical resistant |
| Special version: | Heat resistant |
| Light beam exit: | Lateral without lens |
| Fiber core: | Multiple fiber core |
| Design: | Cylindrical |
| Outer diameter: | 4.5 mm |
| eCl@ss 8.0: | 27270905 |
| Type: | Glass fiber optics (GF) |
| ETIM 5.0: | EC002651 |
| ETIM 6.0: | EC002651 |
| Fastening of the probe: | Ø 6 mm |
| Sleeve length at optical outlet: | 20 mm |
| Ambient temperature, operation: | -30 ... 180 °C |
| Customs tariff number: | 90011090 |
| eCl@ss 8.0: | 27270905 |
| eCl@ss 9.0: | 27270905 |
| ETIM 5.0: | EC002651 |
| ETIM 6.0: | EC002651 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,08 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |