50121388
MSP 360i - 530 F 01
MSP 360i - 530 F 01 - Modular scanner portal
| Series: | MSPi |
| Number of bar code readers: | 3 Piece(s) |
| Type of bar code reader: | BCL 500i S F 102, BCL 501i S F 102 |
| Supply voltage UB: | 10 ... 30 V, DC |
| Power consumption, max.: | 30 W |
| Type: | RS 232, RS 422 |
| Customs tariff number: | 84719000 |
| eCl@ss 8.0: | 27280102 |
| eCl@ss 9.0: | 27280102 |
| ETIM 5.0: | EC002550 |
| ETIM 6.0: | EC002550 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |