50116687
REF 7-A-200x300
REF 7-A-200x300 - Reflective tape
| Design: | Rectangular |
| Reflective surface: | 300 mm x 200 mm |
| Reflector material: | Plastic |
| Net weight: | 21 g |
| Type of fastening: | Self-adhesive |
| Customs tariff number: | 39191080 |
| eCl@ss 8.0: | 27279203 |
| eCl@ss 9.0: | 27273601 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,02 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |