50115021
Reflexfolie 500x500mm-H
Reflexfolie 500x500mm-H - Reflector
| Special version: | Heating |
| Supply voltage UB: | 230 V, AC |
| Design: | Rectangular |
| Reflective surface: | 500 mm x 500 mm |
| Direction independent: | No |
| Material of base material: | Aluminum |
| Net weight: | 4,410 g |
| Type of fastening: | Mounting plate, Through-hole mounting |
| Ambient temperature, operation: | -30 ... 70 °C |
| Customs tariff number: | 85168080 |
| eCl@ss 8.0: | 27279203 |
| eCl@ss 9.0: | 27273601 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 4,41 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |