50114961
TFM 05 1910.219
TFM 05 1910.219 - Transponder
| Series: | TFM |
| Suitable for: | RFM |
| Chip: | I-CodeSLI |
| Working frequency: | 13.56 MHz |
| Memory access: | Read, Write |
| Memory size: | 128 B |
| Memory block: | 32 Piece(s) |
| Memory block size: | 4 B |
| Storage time: | 50 ms |
| Memory type: | EEPROM |
| Standards applied: | ISO 15693 |
| Design: | Disc |
| Thickness: | 1 mm |
| Outer diameter: | 50 mm |
| Housing material: | Plastic, PVC |
| Net weight: | 4 g |
| Ambient temperature, operation: | -20 ... 75 °C |
| Ambient temperature, storage: | -20 ... 75 °C |
| Degree of protection: | IP 67 |
| Customs tariff number: | 85235200 |
| eCl@ss 8.0: | 27289290 |
| eCl@ss 9.0: | 27289290 |
| ETIM 5.0: | EC002996 |
| ETIM 6.0: | EC002996 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,00 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |