50107036
ST 2020-CB-BE
ST 2020-CB-BE - Charging station
Anschluss 1: Klinkenbuchse; Relative Luftfeuchtigkeit: 0 ... 95 %; Fallhöhe: 1 m; Schutzart: IP 41
| Suitable for: | IT 3820 series mobile bar code readers |
| Supply voltage UB: | 9 V, DC |
| Power consumption, max.: | 7.65 W |
| Number of connections: | 1 Piece(s) |
| Function: | Voltage supply |
| Type of connection: | Jack socket |
| Dimension (W x H x L): | 109 mm x 79 mm x 142 mm |
| Housing material: | Plastic, UL 94-V0 |
| Net weight: | 250 g |
| Type of display: | LED |
| Ambient temperature, operation: | 0 ... 50 °C |
| Ambient temperature, storage: | -40 ... 60 °C |
| Relative humidity (non-condensing): | 0 ... 95 % |
| Drop height: | 1 m |
| Measurements relative to: | Concrete floor |
| Degree of protection: | IP 41 |
| Certifications: | c UL US |
| Customs tariff number: | 85044090 |
| eCl@ss 8.0: | 27289290 |
| eCl@ss 9.0: | 27289290 |
| ETIM 5.0: | EC000359 |
| ETIM 6.0: | EC000359 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | China |
| EAN: | |
| Waga: | 0,77 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |