50080502
ARH 96
ARH 96 - Alignment aid
| Suitable for: | 96 series sensors |
| Light source: | Laser, Red |
| Laser class: | 2 |
| Design: | Cubic |
| Dimension (W x H x L): | 26.5 mm x 60.4 mm x 156 mm |
| Housing material: | Metal, Aluminum |
| Net weight: | 220 g |
| Housing color: | Red |
| Type of fastening: | Screw type, Fastening on back |
| Customs tariff number: | 85389099 |
| eCl@ss 8.0: | 27279210 |
| eCl@ss 9.0: | 27273607 |
| ETIM 5.0: | EC002467 |
| ETIM 6.0: | EC002467 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | Deutschland |
| EAN: | |
| Waga: | 0,23 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |