0056233
BA9010 3AC110V 1,5KW
SOFTSTARTER
| Function: | Softstarter |
| For three-phase motors, 400 V up to: | 5,5 kW |
| For single-phase motors, 230 V up to: | 1,5 kW |
| Load voltage up to: | 480 V |
| Widths: | 45 mm |
| Type: | BA 9010 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | DE |
| EAN: | |
| Waga: | 0,33 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |