0041848
BA7632.001 AC50/60HZ 48V
Stepping relay BA 7632
According to IEC/EN 61 810-1. High switching capacity of contacts. High switching safety. Width 45 mm
| Function: | Stepping relay |
| Output contacts max.: | 3 s |
| Suppressor circuit on the coil input: | + |
| Thermal current Ith max.: | 10 A |
| Enclosure design: | Schaltschrank |
| Width: | 45 mm |
| Type: | BA 7632 |
| ECCN: | |
| Kraj pochodzenia: | |
| EAN: | 4030641418489 |
| Waga: | 0,48 kg |
| Długość: | 0,00 m |
| Szerokość: | 0,00 m |
| Wysokość: | 0,00 m |