101083036
BETAETIGER AZ 15/16-B1 KPL.
| Descripción del tipo de producto: | AZ 15/16-B1 |
| Número de artículo (Nº artículo): | 101083036 |
| EAN (European Article Number): | 4030661070001 |
| eCl@ss number, Version 9.0: | 27-27-26-06 |
| Descripción del producto: | Actuador recto B1 |
| Peso: | 15 g |
| Radio de actuación, mínima: | 160 mm |
| Actuador: | recto rígido |
| Note (General): | Minimum actuating radius on hinged guards 150 mm The axis of the hinge must be 5 mm above and in a parallel plane to the top surface of the safety switch. |
| ECCN: | |
| País de origen: | DE |
| EAN: | |
| Peso: | 0,02 kg |
| Longitud: | 0,00 m |
| Anchura: | 0,00 m |
| Altura: | 0,00 m |