Article image 43GT-TMC25SL288
Rockwell Automation 43GT-TMC25SL288
Descripción
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125in), Combination Brass/Stainless Steel, 3.2 mm (0.125 in) Diameter, Randomized Arrangement, 7.32 m (288 in.)