Article image 43GT-TBB30SL060
Rockwell Automation 43GT-TBB30SL060
Descripción
Fiber Optic Cable, Glass, Transmitted Beam (Individual Cable), Standard Bundle 3.2mm (0.125 in), Brass, 4.0 mm (0.156 in) Diameter, Randomized Arrangement, 1.52 m (60 in.)